Pozycjonowanie

Wyniki badań internetowych pokazują, że jeśli Twoja strona wyświetla się pod daną frazą w pierwszej trójce wyników (top 3), to masz prawię pewność, że osoba szukająca pod daną frazą trafi na Twoją stronę.

Wysokie pozycje w wyszukiwarkach gwarantują większe zainteresowanie Twoją stroną. Ponadto, jeśli wyświetlasz się w wyszukiwarkach przed konkurencją, zwiększają się szanse, że to właśnie Ciebie wybierze klient poszukujący konkretnej oferty.

Optymalizacja

Aby pozycjonowanie odniosło oczekiwany efekt, przeprowadzana jest optymalizacja strony. Polega ona w skrócie na poprawie struktury i kodu stron pod kątem atrakcyjności i dostępności dla robotów wyszukiwarek.

Jeśli Państwa firma jest zorientowana na stabilny wzrost, pozyskanie nowych rynków, i zysk ze strony internetowej, najbardziej wskazaną drogą jest rozłożona w czasie i starannie zaplanowana strategia zgodna z wytycznymi wyszukiwarek. Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby wszelkie zabiegi pozycjonujące były w pełni zgodne z etyką, wytycznymi, oraz aby przede wszystkim były wartościowe dla odwiedzających Was internautów.

Pozycjonowanie i optymalizacja