Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

Aktualnie możemy zaobserwować ciągle rozwijającą się technologię, komputeryzację i reklamę na najwyższym poziomie wizualnym – to wszystko staje się nieodzownym elementem każdej firmy, która chce się liczyć na rynku.

W dzisiejszych czasem posiadanie przemyślanej identyfikacji jest niemal podstawą działania firmy.

Identyfikacja wizualna:

  • jest opracowaną, jednolitą listą elementów graficznych, konsekwentnie przestrzeganą, dzięki czemu poprzez dane elementy wizualne firma jest spostrzegana i odbierana przez klientów.
  • to całość symboliki wykorzystywanej przez firmę, czyli elementy dzięki którym pozwala rozpoznać ją na rynku i u konkurencji. Począwszy od kolorystyki, loga firmy, czy zwykłej wizytówki, można skończyć na stronie internetowej czy obklejeniu różnego rodzaju pojazdów.

Dzięki dokładnej analizie Twoich wymagań oraz konfrontacji z naszym doświadczeniem, pomysłami i umiejętnościami, sprawimy, że Twoja marka stanie się rozpoznawalna, niepowtarzalna oraz w pełni konkurencyjna i profesjonalna.

Napisz do nas w celu analizy Twoich potrzeb – zapewniamy audyt obecnych możliwości oraz indywidualnie przystosowaną ofertę!