Aplikacje dedykowane

Aplikacje internetowe z dedykacją

Jak wiemy dedykowane aplikacje internetowe są indywidualnie dopasowywane do potrzeb każdego klienta.
Oprogramowanie tego typu trzeba zaprojektować i oprogramować od samego początku lub znacznie zmodyfikować aktualne rozwiązanie.

Konieczność tworzenia aplikacji dedykowanych wynika często z potrzeby posiadania przez Klienta zintegrowanego systemu, który będzie w stanie wymieniać dane z innymi, już używanymi aplikacjami.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom Klienta podejmujemy wyzwanie dostosowania naszej oferty do indywidualnych preferencji i ich zapotrzebowania na systemy wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem oraz komunikację w biznesie.


Etapy tworzenia oprogramowania

Analiza biznesowa

Jest to pierwszy etap, podczas którego będziemy zbierać wszystkie niezbędne materiały dotyczące przyszłego systemu tj. zakres funkcjonalności, oczekiwania wobec aplikacji, szczegółowe informacje dotyczące procesów wspieranych przez system oraz warunki środowiskowe.

Odpowiednie zgromadzenie i przetworzenie nabytych informacji jest gwarancją jakości i sukcesu całego projektu.


Dokumentacja techniczna

Na tym etapie wszystkie wcześniej przekazane informacje będą poddane szczegółowej analizie.
Wszystkie wnioski zostaną opisane w dokumentacji technicznej. Dokument ten będzie zawierał w sobie opis niezbędnej infrastruktury informatycznej, wykorzystywanych w projekcie technologii oraz opis działania każdej funkcjonalności.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zawsze kontaktujemy się z Klientem celem ostatecznego ustalenia szczegółów.


Implementacja, testy, wdrożenie

Ostatnim etapem jest stworzenie finalnego produktu opierając się na dokumentacji technicznej oraz indywidualnych ustaleniach z Klientem.

Po stworzeniu oprogramowania następuje faza testów wszystkich funkcjonalności (także z Klientem) oraz wdrożenie oprogramowania na wybraną platformę sprzętową.

Na życzenie Klienta organizujemy szkolenie z zakresu obsługi nowo powstałej aplikacji dedykowanej.